Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpoczęcie przygody z Voip. Co jest potrzebne ?
Witam
mam w domu internet LTE red bull mobile z telefonem Huawei .Kontaktowałem się z nimi by dowiedzieć się czy działa u nich voip, okazało się że tak
Mam już numer stacjonarny z którego chciałbym zrezygnować tzn przenieść numer do operatora VOIP. Z tego telefonu praktycznie przez cały rok nie dzwonię, tylko połączenia przychodzące. 
Teraz moje pytanie brzmi co musze kupić by Voip dobrze działał? Czy bramkę voip + słuchawkę czy może lepiej skonfigurować na huawei bramkę voip i podłączyć tylko słuchawki (docelowo dwie - trzy słuchawki w domu)?
Odpowiedz
wydaje mi się, że zainwestować musisz i w bramkę voip i w słuchawkę ale może wypowie się też ktoś bardziej doświadczony.
Odpowiedz
A nie próbowałeś, kontaktować się z operatorem, by to od niego dowiedzieć się co będzie Ci potrzebne do korzystania z Voip? Myślę, ze to własnie tam najszybciej uzyskasz jakieś informacje.
Odpowiedz
(06-20-2018, 10:26 AM)KasiaM napisał(a): A nie próbowałeś, kontaktować się z operatorem, by to od niego dowiedzieć się co będzie Ci potrzebne do korzystania z Voip? Myślę, ze to własnie tam najszybciej uzyskasz jakieś informacje.

Nawet chyba w niektórych nie musisz się kontaktować z operatorem, ponieważ sposób podłączenia opisany jest na stronach wybranego przez nas operatora VOIP, ale głównie ogranicza się do podłączenia bramki do internetu, oraz krótkiej konfiguracji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Forum o telefonii, voip, callback.

Zapraszamy do rejestracji oraz komentowania

Szybkie linki

Reklama