Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki operator do Voip najlepszy?
Zastanawiam się nad telefoną Voip ale jak już sie zdecyduje to pozostaje kolejna wazna dezycja. Jakiego operatora wybrać? U kogo takie połączenia są najbardziej opłacalne? Ktoś z was jest bardziej rozeznany na rynku niż ja ?
Odpowiedz
Moim zdaniem, najlepiej jak sprawdzisz oferty kilku operatorów i zobaczysz, który z nich ma oferte odpowiednią na Twoją kieszeń. Jedni moga sobie pozwolić na większe wydatki a innym zalezy na jak najniższych cenach.
Odpowiedz
Korzystałem a teraz korzystam z halonet i różnicy nie czuć. A patrzyłeś na ta ofertę pinngle ?? Bo moim zdaniem to rozwiązanie stworzone do takich sytuacji (odbieranie poza UE).
Nie wiem jaki numer potrzebny Ci w skype ale jeśli do identyfikacji to u tych operatorów z wyszukiwarki można normalnie identyfikować się swoim numerem.
Odpowiedz
Jest jakiś operator VoIP który ma tanie rozmowy na komórki do UE, szczególnie Wielka Brytania i Irlandia gdyż ja znalazłam tylko PL Fon za 15 gr.
Odpowiedz
(06-18-2018, 11:17 AM)Wika napisał(a): Jest jakiś operator VoIP który ma tanie rozmowy na komórki do UE, szczególnie Wielka Brytania i Irlandia gdyż ja znalazłam tylko PL Fon za 15 gr.

wydaje mi się, że kype
Zjednoczone Królestwo — 400 minut na połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi 34,44 zł/miesiąc - średnia niecałe 9 gr. Przy płatności co kwartał 5% taniej, za cały rok 15% taniej.
Europa — minuty bez ograniczeń na połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi 98,40 zł/miesiąc.

Nie wiem czy coś taniej znajdziesz
Odpowiedz
To zależy w jakim przedziale cenowym chcesz szukać Voipa. Możesz znaleźć coś taniego, ale pewnie będzie to słaba oferta, lub wykupić drogą ofertę z mnóstwem minut. Decyzja należy do ciebie
Odpowiedz
Dzinga ma bardzo ciekawą ofertę na start, myślę, że warto sprawdzić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Forum o telefonii, voip, callback.

Zapraszamy do rejestracji oraz komentowania

Szybkie linki

Reklama