Forum4Phone - Forum o Telekomach, Usługach Telekomunikacyjnych
Przejście do Voip - Wersja do druku

+- Forum4Phone - Forum o Telekomach, Usługach Telekomunikacyjnych (http://forum4phone.com)
+-- Dział: Kategorie (http://forum4phone.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Telefonia Voip (http://forum4phone.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Przejście do Voip (/showthread.php?tid=5)Przejście do Voip - Jasminx - 06-18-2018

Witam, 
Niedługo mam zamiar przenieść swój numer stacjonarny do jednych z operatorów voip 
Po mojej obserwacji zainteresowany jestem 3 operatorami: 
-halonet.pl 
-freeconet.pl 
-ipfon.pl 
Teraz moje pytania do osób które już miały styczność z tymi operatorami. Możecie opisać mi swój przebieg przenoszenia numeru, czy napotkaliście jakies problemy ze strony netii, na co mam zwrócić szczególna uwage aby nie nadziac sie na różne kruczki, które ciężko wychwycić ? Czy w razie jak jakis z operatorow voip mi sie nie spodoba to moge migrować wraz z przeniesieniem numeru pomiedzy innyi operatorami? czy sa jakies ograniczenia ? 


RE: Przejście do Voip - Wika - 06-18-2018

Niestety nie miałam styczności z przenoszeniem nr bo ja wszystko musialam instalować nowe. Ale chyba jak chcesz wykonać takie przeniesienie to nie powinieneś napotkać na jakieś problemy.


RE: Przejście do Voip - Karol - 06-19-2018

Wszystko zależy od operatora z ktorym aktualnie masz umowę. Nie każdy robi problemy z tym by się od niego przenieść, chociaż nie jest to dla niego korzystne. Jak nie podjemiesz próby przeniesienia się to się nie dowiesz


RE: Przejście do Voip - KasiaM - 06-20-2018

Ja przechodziłam ze swojego operatora na Voip i nie miałam z tym żadnego problemu. Myślę, że jak trafisz na normalnych ludzi to nawet w miare szybko uda Ci się to wszystko po załatwiać.


RE: Przejście do Voip - Pawel - 07-06-2018

(06-19-2018, 10:20 AM)Karol napisał(a): Wszystko zależy od operatora z ktorym aktualnie masz umowę. Nie każdy robi problemy z tym by się od niego przenieść, chociaż nie jest to dla niego korzystne. Jak nie podjemiesz próby przeniesienia się to się nie dowiesz

Masz racje chociaż mój operator robił problemy z przeniesieniem numeru. Wszystko zależy od operatora i umowy jaką podpisujesz.