Forum4Phone - Forum o Telekomach, Usługach Telekomunikacyjnych
Jaki operator do Voip najlepszy? - Wersja do druku

+- Forum4Phone - Forum o Telekomach, Usługach Telekomunikacyjnych (http://forum4phone.com)
+-- Dział: Kategorie (http://forum4phone.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Telefonia Voip (http://forum4phone.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Jaki operator do Voip najlepszy? (/showthread.php?tid=2)Jaki operator do Voip najlepszy? - KasiaM - 06-13-2018

Zastanawiam się nad telefoną Voip ale jak już sie zdecyduje to pozostaje kolejna wazna dezycja. Jakiego operatora wybrać? U kogo takie połączenia są najbardziej opłacalne? Ktoś z was jest bardziej rozeznany na rynku niż ja ?


RE: Jaki operator do Voip najlepszy? - Tomek - 06-14-2018

Moim zdaniem, najlepiej jak sprawdzisz oferty kilku operatorów i zobaczysz, który z nich ma oferte odpowiednią na Twoją kieszeń. Jedni moga sobie pozwolić na większe wydatki a innym zalezy na jak najniższych cenach.


RE: Jaki operator do Voip najlepszy? - Jasminx - 06-18-2018

Korzystałem a teraz korzystam z halonet i różnicy nie czuć. A patrzyłeś na ta ofertę pinngle ?? Bo moim zdaniem to rozwiązanie stworzone do takich sytuacji (odbieranie poza UE).
Nie wiem jaki numer potrzebny Ci w skype ale jeśli do identyfikacji to u tych operatorów z wyszukiwarki można normalnie identyfikować się swoim numerem.


RE: Jaki operator do Voip najlepszy? - Wika - 06-18-2018

Jest jakiś operator VoIP który ma tanie rozmowy na komórki do UE, szczególnie Wielka Brytania i Irlandia gdyż ja znalazłam tylko PL Fon za 15 gr.


RE: Jaki operator do Voip najlepszy? - Karol - 06-19-2018

(06-18-2018, 11:17 AM)Wika napisał(a): Jest jakiś operator VoIP który ma tanie rozmowy na komórki do UE, szczególnie Wielka Brytania i Irlandia gdyż ja znalazłam tylko PL Fon za 15 gr.

wydaje mi się, że kype
Zjednoczone Królestwo — 400 minut na połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi 34,44 zł/miesiąc - średnia niecałe 9 gr. Przy płatności co kwartał 5% taniej, za cały rok 15% taniej.
Europa — minuty bez ograniczeń na połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi 98,40 zł/miesiąc.

Nie wiem czy coś taniej znajdziesz


RE: Jaki operator do Voip najlepszy? - Pawel - 07-06-2018

To zależy w jakim przedziale cenowym chcesz szukać Voipa. Możesz znaleźć coś taniego, ale pewnie będzie to słaba oferta, lub wykupić drogą ofertę z mnóstwem minut. Decyzja należy do ciebie


RE: Jaki operator do Voip najlepszy? - Arnoldek - 10-24-2018

Dzinga ma bardzo ciekawą ofertę na start, myślę, że warto sprawdzić.